акції

День Народження?
Безкоштовний кальян!
1 + 1 = 3
Безкоштовний кальян, чай чи коктейль
Ти студент?
Отримай знижку!
Tвій день!
Подарунок кожному!
Картка постійного клієнта
Ти є в instagram?
Отримай знижку!
Знижка 15%

В соц. мережах постійно відбуваються різноманітні акції та вигідні пропозиції, де ви можете виграти безкоштовний кальян, знижку, кепку від Абу-Дабі та багато інших цікавих призів. Слідкуйте за нами і будьте вкурсі постійних знижок!

День Народження - особливий день в році, якого чекають, до якого готуються, від якого очікуюють чогось надзвичайного та незабутнього. Кожному імениннику в день його народження Абу-Дабі дарує 2-й кальян безкоштовно. Пропозиція діє постійно. Щоб отримати подарунок, потрібно предявити паспорт.
При замовленні двох одиниць товару Абу-Дабі дарує третю безкоштовно. Гарячий чай, димний кальян, холодне пиво, смачний бургер чи пянкий коктейль може стати приємним сюрпризом від закладу. Пропозиція не постійна, діє в певні «щасливі години» чи «щасливі дні». Інформацію, щодо акції, можна зустріти на наших сторінках в соціальних мережах, а також, уточнити безпосередньо в закладі.
Якщо ти молодий, енергійний, життєрадісний студент, тоді хапай студентський та отримуй знижку 15-30% від Абу-Дабі. Пропозиція діє щосереди. Щоб отримати знижку, потрібно пред’явити студентський.
Кожен відвідувач нашого закладу отримує гарантований подарунок чи гарантовану знижку від Абу-Дабі. Пропозиція не постійна, діє в певні «щасливі дні». Інформацію, щодо акції, можна зустріти на наших сторінках в соціальних мережах, а також, уточнити безпосередньо в закладі.
Картка постійного клієнта:
  • Картка Звичайна

  • Картка Срібна

  • Картка Платінум

Дана пропозиція знаходиться в стадії розробки.

Кожен відвідувач нашого закладу отримує знижку 10-30% від Абу-Дабі за закинуту історію в інстаграмі з посиланням на @abu_dhabi_lutsk. Пропозиція не постійна, діє в певні «щасливі дні». Інформацію, щодо акції, можна зустріти на наших сторінках в соціальних мережах, а також, уточнити безпосередньо в закладі.
Зустрівши Шейха чи Східну красуню на вулицях міста ви маєте можливість отримати листівку зі знижкою.